Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
Rolnik Grzegorz
 
 


 
   
O nas
Szanowni Państwo, od 1997 roku mamy przyjemność specjalizować się w dystrybucji ozdobnego kamienia ogrodowego. Naturalność, trwałość, niepowtarzalność wzorów i barw sprawiają, że jest to niezastąpiony budulec.

Zastosowanie kamienia w ogrodach oraz w aranżacjach przydomowych ma bardzo szeroki zakres. Wykonać z niego można: murki, ścieżki, kaskady, wykończenie oczek wodnych, skarp itp.

Od kilkunastu lat w Europie, a u nas od kilku, kamień jako budulec domów, daczy letniskowych, altan przeżywa swoisty renesans. Kamień jako materiał doskonale nadaje się do budowy: kominków, elewacji wewnętrznych i zewnętrznych, tarasów schodów, podjazdów i innych form architektonicznych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment kamienia do aranżacji ogrodów i małej architektury, od żwirów i grysów, poprzez otoczaki, płyty, bryły, głazy polne do różnokolorowej kostki granitowej.
Aktualności
Witamy na nowej stronie internetowej!
Mamy nadzieję, że witryna spełni Państwa oczekiwania.
Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
   

 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.